Do samodzielnego montażu

DOM 35M2 DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Pomysł samodzielnego montażu i budowy domu nie jest z pewnością nowy, ale nasz sposób działania z pewnością jest wyjątkowy! Samodzielny montaż domu to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie i oszczędność finansowa, ale również super zabawa. Wyobraź sobie, że składasz swój własny dom niczym klocki Lego! Brzmi fantastycznie, prawda?

W jednej paczce otrzymujesz komplet oznaczonych elementów konstrukcji drewnianej składającej się na szkielet, który niemal składa się sam niczym puzzle, a każdy element jest perfekcyjnie dopasowany. Zestaw zawiera przejrzystą instrukcję montażu. A sam montaż jest intuicyjny i bezproblemowy.

Przygotowana przez profesjonalistów instrukcja w stylu „krok po kroku”, przeprowadzi Cię przez cały etap montażu. Ale to nie wszystko…
Dodatkowo w zestawie otrzymujesz wszystkie materiały niezbędne do postawienia stanu surowego otwartego, a co najważniejsze otrzymujesz te produkty z naszymi rabatami dzięki czemu oszczędzasz na zakupie niezbędnych materiałów.

 

images
images

Jeżeli natomiast chciałbyś powierzyć nam budowę swojego domu zapraszamy do zakładki WYBUDUJEMY DLA CIEBIE!

CZYTASZ DALEJ> BYĆ MOŻE INTERESUJE CIĘ JEDNAK SAMODZIELNY MONTAŻ… UWIERZ NAM NA SŁOWO! TO ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ! Wszystko zaczyna się od dobrego planu!

Nadal się zastanawiasz? Przeczytaj poniżej co mają do powiedzenia nasi zadowoleni klienci!

Wszystko zaczyna się od dobrego planu! Porozmawiajmy zatem.
Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy dasz radę samodzielnie zamontować swój dom poczytaj co mają do powiedzenia nasi zadowoleni klienci!

Masz pytania? Porozmawiajmy o Twoim nowym domu. To nic nie kosztuje.