O nas

DREWNO TO NASZ ŻYWIOŁ

Po szesnastu latach pracy w Szwecji nasz zespół może się pochwalić niewiarygodnym wręcz doświadczeniem w branży konstrukcji szkieletowych. Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z realizacją drewnianych projektów budowlanych. Jesteśmy przedsiębiorstwem z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy się wiele projektów. Możemy poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi i realizacjami. Do naszych realizacji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały co gwarantuje solidne wykonanie spełniające najwyższe normy cieplne. Nasza wiedza i doświadczenie daje pewność, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

JAK PRACUJEMY ?

Stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość wykonania. Zapewniamy wsparcie i doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pragniemy żeby efekt finalny przewyższył Państwa oczekiwania.

DLACZEGO MY ?

Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do wszystkich realizacji. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe i przygotowanie merytoryczne. Nieustannie się rozwijamy. Podnosimy sobie poprzeczkę, dzięki czemu nasi Klienci są w pełni zadowoleni ze współpracy. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i atestowane produkty. Stosujemy niezawodne rozwiązania i technologie produkcyjne. Posiadamy bogatą i rozbudowaną ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów.

SPRAWDŹ NAS !

 

images

images

ANALIZA INWESTYCJI

Przed każdym projektem przeanalizujemy wspólnie potrzeby i możliwości. Dopiero wtedy przejdziemy do kolejnego etapu.

images

PROJEKT

Niezależnie czy masz swój projekt czy wspólnie stworzymy nowy możesz być pewny, że możesz liczyć na nasze doradztwo.

images

PRODUKCJA

Automatyczna linia ciesielska HUNDEGGER pozwala na niezrównaną precyzję i dokładnością przygotowania konstrukcji.

images

MONTAŻ

Jeżeli decydujesz się na kompleksową usługę możesz być pewny, że będzie ona wykonana profesjonalnie i co ważne na czas!

Masz pytania? Porozmawiajmy o Twoim nowym domu. To nic nie kosztuje.